• 29 kwietnia 2021
  • Wirtualne pożegnanie maturzystów
  • Wirtualne pożegnanie maturzystów 29.04
  • Wirtualne pożegnanie maturzystów 29.04.2021
  • Pożegnanie Maturzystów 29.04.2021r.

1024 768 I Liceum Ogólnokształcące im. Leona Kruczkowskiego w Tychach

Pożegnanie Maturzystów

W dniu dzisiejszym odbyło się wirtualne pożegnanie uczniów klas trzecich, którzy jutro w reżimie sanitarnym odbiorą swoje świadectwa ukończenia szkoły.

Naszym uczniom życzyliśmy szczęścia, kreatywnego wykorzystania swojej wiedzy i umiejętności, otwartego umysłu, rzeczowego odczytania poleceń w arkuszu oraz wiary w siebie. Jednym słowem powodzenia na egzaminie maturalnym!

Wirtualną imprezę poprowadziła Rada Młodzieżowa. O osiągnięciach, wysokich wynikach i najwyższych średnich wspominała pani dyrektor Joanna Wojtynek, a szczególne życzenia naszym tegorocznym maturzystom złożył absolwent Kruczka prezydent Maciej Gramatyka.

Były również życzenia od wychowawców i  nauczycieli, a także od członków Rady Młodzieżowej.

Połamania długopisów!

Film ze zdjęć