• osmosis-logo

  • osmosis-logo

Konkursy przedmiotowe

Konkursy przedmiotowe

150 150 I Liceum Ogólnokształcące im. Leona Kruczkowskiego w Tychach

WOJEWÓDZKI KONKURS BIOLOGICZNY DLA UCZNIÓW SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH ORGANIZOWANY

PRZEZ PAŁAC MŁODZIEŻY W KATOWICACH

W ŚWIECIE ROŚLIN I ZWIERZĄT

Uczennica Julia Sipurzyńska – finalistka

Opiekun: mgr Elżbieta Pękała

XXVI OGÓLNOPOLSKI KONKURS CHEMICZNY ORGANIZOWANY

PRZEZ POLITECHNIKĘ ŚLĄSKĄ W GLIWICACH

Uczeń Mateusz Tokarz – laureat

Opiekun: mgr Anna Opyrchał

XXVI OGÓLNOPOLSKI KONKURS CHEMICZNY ORGANIZOWANY

PRZEZ WYDZIAŁ CHEMICZNY POLITECHNIKI ŁÓDZKIEJ

Uczeń Mateusz Tokarz – laureat

Opiekun: mgr Anna Opyrchał

XII OGÓLNOPOLSKI KONKURS CHEMICZNY

ORGANIZOWANY PRZEZ UNIWERSYTET ŚLĄSKI W KATOWICACH

Uczeń Mateusz Tokarz – laureat

Krzysztof Matuszek, Aleksander Manasar – finaliści

Opiekun: mgr Anna Opyrchał

OGÓLNOPOLSKI KONKURS CHEMICZNY ALCHEMIK

Uczeń Mateusz Tokarz – laureat, I miejsce w kraju (!)

Wyróżnienia: Aleksandra Bałazy, Kinga Bąk, Agnieszka Bielawska, Tomasz Czarnynoga, Marcin Derechowski, Kamil Dziuk, Adrianna Grabowska, Agata Kiszczak, Aleksander Manasar, Anna Marszołek, Krzysztof Matuszek,

Bernard  Moćko, Miłosz Piekarski, Wiktoria Pniok, Magdalena Więcław,

Ewa Woźny, Weronika Wróbel, Wiktor Wyleżuch, Jakub Wrześniewski

Opiekun: mgr Anna Opyrchał

XII REGIONALNY DRUŻYNOWY KONKURS CHEMICZNY ORGANIZOWANY PRZEZ PAŁAC MŁODZIEŻY W KATOWICACH

Krzysztof Matuszek, Mateusz Tokarz, Wiktor Wyleżuch – V miejsce

I POWIATOWY KONKURS CHEMICZNY ORGANIZOWANY PRZEZ STAROSTWO POWIATOWE W PSZCZYNIE W  RAMACH PSZCZYŃSKIEGO FESTIWALU NAUKI

Krzysztof Matuszek, Anna Marszołek, Mateusz Tokarz, Wiktor Wyleżuch – finaliści

Opiekun: mgr Anna Opyrchał

OGÓLNOPOLSKI KONKURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO ENGLISH HIGH FLIER

Mateusz Graczyk, Łukasz Karaś, Gabriela Mikulska – laureaci

Łukasz Zawodnik – wynik bardzo dobry

Kacper Ciucias, Julia Dziuba, Daria Masztafiak,  Agnieszka Rybicka,

Oliwia Świerkot – wynik dobry

XVIII EDYCJA OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU JĘZYKA ANGIELSKIEGO FOX

Angela Chiocchi, Agnieszka Czapska,  Julia Dziuba, Kalina Hajok – wynik bardzo dobry

Kacper Ciucias, Mateusz Graczyk, Gabriela Mikulska, Oliwia Świerkot – wynik dobry

KONKURS EUROSCOLA

Nagroda dla Klubu Europejskiego – wyjazd do Strasburga do Parlamentu Europejskiego

i udział w młodzieżowym posiedzeniu Europarlamentu w 2019 r.

OGÓLNOPOLSKI KONKURS JĘZYKA NIEMIECKIEGO DEUTSCHFREUND

Monika Baron, Agnieszka Czapska, Karol Drabik, Dominika Pustelnik – wynik bardzo dobry

Ryszard Danielczyk, Sara Forreiter, Agata Kiszczak, Mateusz Tokarz – wynik dobry

Opiekunowie: mgr Jan Ryl, mgr Ruta Seidel

OGÓLNOPOLSKI KONKURS JĘZYKA NIEMIECKIEGO TURBOLANDESKUNDE

Do drugiego etapu zakwalifikowały się: Monika Baron, Dominika Pustelnik, Kamila Stachoń

Opiekunowie: mgr Ruta Seidel

OGÓLNOPOLSKI KONKURS JĘZYKA NIEMIECKIEGO SPRACHDOKTOR

Monika Baron, Agnieszka Czapska, Sara Forreiter, Agata Kiszczak, Karolina Malcharek,

Aleksander Manasar, Dominika Pustelnik, Justyna Stekla, Kamila Stachoń, Joanna Szepieniec, Mateusz Tokarz – wynik bardzo dobry

Opiekunowie: mgr Jan Ryl, mgr Ruta Seidel

XIV edycja OLIMPIADY BEST (z języka angielskiego) zorganizowanej przez

BEST Centrum Języków Obcych w Tychach

Kacper Kunc – II miejsce

Mateusz Graczyk – III miejsce

REGIONALNY TURNIEJ DEBAT OKSFORDZKICH RODEH w Katowicach

Artur Bobeł, Marcin Derechowski, Piotr Golemo, Igor Stremski – I miejsce

Opiekun: mgr Lucyna Staniczek

 

OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ DEBAT OKSFORDZKICH RODEH

o tematyce historyczno-europejskiej pod hasłem Polska na kartach historii Europy

i Unii Europejskiej – pamięć, teraźniejszość, wyzwania na przyszłość

Artur Bobeł, Marcin Derechowski, Piotr Golemo, Igor Stremski – I miejsce

Opiekun: mgr Lucyna Staniczek

II etap OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU WIEDZY O PRAWIE WYBORCZYM WYBIERAM WYBORY

Uczeń Adrian Wagstyl – udział

Opiekun: mgr Olga Ryguła

XIV OGÓLNOPOLSKI KONKURS POLONISTYCZNY

Z POPRAWNĄ POLSZCZYZNĄ NA CO DZIEŃ

Klaudia Musioł, Aleksandra Stasica – finalistki

Kalina Hajok, Magdalena Janta, Sebastian Kubas, Karolina Kołodziej, Marcin Krawiec,

Jakub Musiał,  Milena Sitek – wyróżnienie

Opiekun: mgr Małgorzata Bartosik

IX EDYCJA WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU HISTORYCZNO-LITERACKIEGO

 „PRAWDA I KŁAMSTWO O KATYNIU”

wyróżnienie zdobyła Aleksandra Biolik – wyróżnienie

Opiekunki: mgr Lucyna Staniczek i mgr Małgorzata Bartosik

II EDYCJA UNIWERSJADY POLONISTYCZNEJ

III miejsce zdobył zespół w składzie: Marta Łuka, Magdalena Makuła, Aleksandra Stasica

Opiekunki: mgr Aleksandra Juranek, mgr Małgorzata Bartosik

X EDYCJA WOJEWÓDZKIEGO TURNIEJU ARTYSTYCZNEGO

II miejsce w kategorii recytatorskiej zdobyła Iga Kania

Opiekun: mgr Małgorzata Bartosik

XXVI KONKURS RECYTATORSKI MIEDŹNA 2017

I miejsce zdobyła Iga Kania

Opiekun: mgr Małgorzata Bartosik

IV TYSKI FESTIWAL SŁOWA LOGOS FEST

Joanna Dudek – II nagroda

Iga Kania – III nagroda

Daria Socha – wyróżnienie

Opiekunki: mgr Małgorzata Bartosik, mgr Aleksandra Juranek

IX EDYCJA OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU POLONISTYCZNEGO FRASZKA

Daria Socha – wynik bardzo dobry

Klaudia Danielczyk, Weronika Długaj, Magdalena Makuła, Paulina Okrajek – wyróżnienia

Opiekunki: mgr Aleksandra Juranek, mgr Małgorzata Bartosik

MIĘDZYSZKOLNY KONKURS PISZĘ LIST DO CIEBIE

laureatkami zostały Aleksandra Biolik i Klaudia Musioł

Opiekun: mgr Małgorzata Bartosik

MIĘDZYSZKOLNY KONKURS „MOJE MIASTO”

Julia Biela – I miejsce

Kalina Hajok – II miejsce

Aleksandra Biolik – II miejsce

Opiekun: mgr Małgorzata Bartosik, mgr Małgorzata Pawlik-Pszczółka

XXVII EDYCJA KONKURSU MŁODE TALENTY

II miejsce Julia Biela

Opiekun: Małgorzata Pawlik-Pszczółka

KONKURS LITERACKI NA OPOWIADANIE BIBLIOTEKI PUBLICZNEJ MIASTA

I GMINY PIASECZNO

Julia Biela – III miejsce

Opiekun: Małgorzata Pawlik-Pszczółka

MIĘDZYNARODOWY KONKURS MATEMATYCZNY

MATEMATYKA BEZ GRANIC

Klasa I e2 – II miejsce w regionie, VI miejsce w kraju

Klasa 1e1 – V miejsce w województwie, XIV miejsce w kraju

Opiekunowie: mgr Grzegorz Bartosz, mgr Joanna Wojtynek

OGÓLNOPOLSKI KONKURS MATEMATYCZNE PRETEKSTY

Kinga Owczarczyk – 1 miejsce w kategorii PG1 i 3 miejsce w kraju

Opiekun: mgr Grażyna Olkowska

VII KONGRES MŁODYCH MATEMATYKÓW POLSKICH

Marcin Zielonka – kwalifikacja do udziału przez Kuratorium Oświaty w Katowicach

(kongres odbędzie się 20 -23 września 2018)

 

WOJEWÓDZKI KONKURS NUDNA MATEMATYKA

Agnieszka Czapska, Hanna Jarlaczyńska, Aleksandra Lewandowska

Opiekunowie: mgr Grzegorz Bartosz, mgr Grażyna Olkowska,

mgr Joanna Wojtynek

ŚLĄSKI KONKURS MATEMATYCZNY

Agnieszka Czapska, Aleksandra Lewandowska, Bernard Moćko – finaliści

Piotr Ludynia – finalista z wyróżnieniem

Opiekunowie: mgr Grzegorz Bartosz, mgr Joanna Wojtynek

XIV REGIONALNY KONKURS MATEMATYCZNY

Agnieszka Czapska – I miejsce

Hanna Jarlaczyńska – II miejsce

Opiekunowie: mgr Grzegorz Bartosz, mgr Joanna Wojtynek

MIĘDZYNARODOWY KONKURS KANGUR MATEMATYCZNY

Piotr Ludynia – wynik bardzo dobry

Dawid Boduch, Agnieszka Czapska, Jakub Jędrzejak, Łukasz Karaś,

Mikołaj Powierża – wyróżnienia

Opiekunowie: mgr Grzegorz Bartosz, mgr Iwona Łapaj,

mgr Joanna Wojtynek

OGÓLNOPOLSKI KONKURS MATEMATYCZNY ALFIK MATEMATYCZNY

Dawid Boduch, Edyta Bugajska, Weronika Długaj, Łukasz Karaś, Mateusz Krawczyk, Aleksandra Lewandowska, Bernard Moćko – wynik bardzo dobry

Kacper Ciucias, Agnieszka Czapska, Wiktoria Kot, Cezary Malinowski – wynik dobry

Opiekunowie: mgr Grzegorz Bartosz, mgr Iwona Łapaj,

mgr Grażyna Olkowska, mgr Joanna Wojtynek

KONKURS O ZŁOTY INDEKS POLITECHNIKI ŚLĄSKIEJ w dziedzinie matematyki

Karol Drabik – udział w II etapie

Opiekun: mgr Grzegorz Bartosz

Konkursy przedmiotowe rok szkolny 2016/2017

150 150 I Liceum Ogólnokształcące im. Leona Kruczkowskiego w Tychach

VIII ŚLĄSKI TURNIEJ DEBAT OKSFORDZKICH

II miejsce zajęła drużyna w składzie: Adam Bocheński, Jakub Skiba, Karol Drabik, Marcin Mołdrzyk

MIĘDZYNARODOWY KONKURS MATEMATYCZNY

„MATEMATYKA BEZ GRANIC”

Klasa I e – III miejsce w regionie, 9 miejsce w Polsce

MIEDZYNARODOWY KONKURS „KANGUR MATEMATYCZNY”

wynik bardzo dobry uzyskał uczeń Łukasz Karaś

wyróżnienia otrzymali uczniowie: Jakub Wrześniewski, Edyta Bugajska, Sebastian Andraka, Ryszard Zawiła, Dawid Boduch i Malwina Cieśla

XIV EDYCJA ŚLĄSKIEGO KONKURSU MATEMATYCZNEGO

Uczeń Ryszard Zawiła – finalista

 XIII REGIONALNY KONKURS MATEMATYCZNY DLA UCZNIÓW KLAS PIERWSZYCH SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH

 I miejsce – Mateusz Krawczyk, II miejsce – Julia Biela, III miejsce – Bernard Moćko

OGÓLNOPOLSKI KONKURS MATEMATYCZNY „MAT”

wynik bardzo dobry uzyskali uczniowie Łukasz Karaś (5 miejsce w woj.), Dawid Boduch (7 miejsce w woj.), Mateusz Krawczyk (7 miejsce w woj.),

Marcin Zielonka (9 miejsce w woj.), Ryszard Zawiła (11 miejsce w woj.),

wynik dobry uzyskał  Kacper Ciucias

OGÓLNOPOLSKI KONKURS ALFIK MATEMATYCZNY

 wynik bardzo dobry uzyskali uczniowie: Łukasz Karaś (5 miejsce w woj.),  Dawid Boduch (10 miejsce w woj.),

wynik dobry otrzymali uczniowie: Bernard Moćko, Marcin Zielonka, Sebastian Andraka, Mateusz Tokarz, Jakub Wrześniewski, Karol Marciniak, Jakub Łącki

IX MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ ROBOTÓW ROBOTIC TOURNAMENT

Uczestniczył uczeń Krzysztof Matuszek

XIII OGÓLNOPOLSKI KONKURS POLONISTYCZNY „Z POPRAWNĄ POLSZCZYZNĄ NA CO DZIEŃ”

Uczeń Marcin Zielonka – I miejsce

XVII OGÓLNOPOLSKI KONKURS NA PRACĘ Z LITERATURY DLA UCZNIÓW SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH

Uczennica Julia Dziuba – II miejsce

Uczennica Jagoda Skorupka – wyróżnienie II stopnia

I UNIWERSJADA POLONISTYCZNA

Uczniowie: Marta Łuka, Aleksandra Stasica i Krzysztof Matuszek – VI miejsce

XII MIĘDZYPOWIATOWE IGRZYSKA ORTOGRAFICZNE „KORRIDA–CORRIDA”

Uczniowie: Marcin Zielonka i Magdalena Makuła – I miejsce

KONKURS NA ANALIZĘ I INTERPRETACJĘ TEKSTU POETYCKIEGO W RAMACH XI KARNAWAŁU JĘZYKA POLSKIEGO W ZESPOLE SZKÓŁ NR1

Uczennica Marta Łuka – II miejsce

X OGÓLNOPOLSKI PRZEGLĄD FILMOWY „WYLĘGARNIA”

Uczeń Paweł Seweryn – wyróżnienie

OGÓLNOPOLSKI KONKURS JĘZYKA NIEMIECKIEGO DEUTSCHFREUND 2016

wynik bardzo dobry uzyskali uczniowie: Dominika Pustelnik, Sylwia Złotecka,

Mateusz Tokarz,  Dominik Wojtyto, Paweł Długoń, Łukasz Latusik

wynik dobry uzyskali uczniowie: Sara Forreiter, Karol Marciniak, Agata Kiszczak

OGÓLNOPOLSKI KONKURS JĘZYKA NIEMIECKIEGO SPRACHDOKTOR 2017

Uczennica Dominika Pustelnik  – laureatka (1 miejsce w woj., 3 w kraju)

wynik bardzo dobry uzyskali uczniowie: Karolina Malcharek (7 miejsce w woj.),

Mateusz Tokarz (11 w woj.), Aleksander Manasar (12 miejsce w woj.), Agata Kiszczak (13 miejsce w woj.), Karol Marciniak (8 miejsce w woj.)

wynik dobry uzyskali uczniowie: Sylwia Złotecka, Łukasz Latusik

OGÓLNOPOLSKI KONKURS JĘZYKA NIEMIECKIEGO TURBOLANDESKUNDE

W II etapie konkursu uczestniczyli uczniowie: Karol Marciniak, Jakub Skulski, Dominik Wojtyto

I EDYCJA OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU UNDERSTAND

 Wynik bardzo dobry uzyskali uczniowie: Kacper Ciucias, Sebastian Kubas, Patrycja Kurek

OGÓLNOPOLSKI KONKURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO FOX 2017

wynik bardzo dobry uzyskała:  Zuzanna Rozmus (2 miejsce w regionie katowickim)

wynik dobry uzyskali uczniowie: Julia Dziuba i Kacper Ciucias (odpowiednio 10 i 12 miejsce w regionie katowickim)

OGÓLNOPOLSKI KONKURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO ENGLISH HIGH FLIER

 wynik bardzo dobry uzyskali uczniowie:  Magdalena Makuła (9 miejsce w woj.),

Kamil Dziuk, Maria Zawada (oboje 15 miejsce w woj.)

wynik dobry uzyskali uczniowie: Kacper Ciucias i Łukasz Karaś (obaj 5 miejsce w woj.), Julia Lipina i Magdalena Więcław

OGÓLNOPOLSKI KONKURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO ENGLISH ACE

 dyplom laureata otrzymał Kamil Dziuk (1 miejsce w woj., 4 w kraju)

dyplom uznania za uzyskanie najlepszego wyniku w klasach drugich otrzymał Kacper Ciucias (1 miejsce w woj., 17 w kraju)

dyplom uznania za uzyskanie dobrego wyniku otrzymali uczniowie:

Mateusz Graczyk (8 miejsce w woj.), Maria Zawada (14 miejsce w woj.)

XI KONKURS CHEMICZNY ORGANIZOWANY PRZEZ WYDZIAŁ MATEMATYKI, FIZYKI I CHEMII UNIWERSYTETU ŚLĄSKIEGO

Uczeń Mateusz Tokarz – II miejsce

OGÓLNOPOLSKI KONKURS CHEMICZNY „ALCHEMIK”

wynik bardzo dobry uzyskał uczeń Mateusz Tokarz

wyróżnienia otrzymali uczniowie: Teresa Matlak, Agnieszka Bielawska, Tomasz Skrzydło, Małgorzata Suchogórska, Stefan Horodeński, Wojciech Dubaj

wynik bardzo dobry otrzymała uczennica Zuzanna Rozmus

wyróżnienia otrzymali uczniowie: Ryszard Zawiła, Łukasz Karaś, Agata Pszczółka,

Jakub Skulski, Karol Marciniak, Łukasz Latusik, Michał Romanowski, Dominik Wojtyto, Artur Barborka, Michał Dunat, Anna Nowacka

 dyplomy uznania otrzymali uczniowie Marcel Borowski, Piotr Tomala, Malwina Cieśla, Jakub Musiał

LOGOS FEST III TYSKI FESTIWAL SŁOWA

Uczennica Iga Kania – III nagroda w kategorii szkół ponadgimnazjalnych w Konkursie Recytatorskim

XXII WOJEWÓDZKI FESTIWAL PIEŚNI I PIOSENKI OBCOJĘZYCZNEJ

Uczennica Iga Kania – II miejsce w kategorii soliści klasy ponadgimnazjalne

VIII ZAGŁĘBIOWSKI KONKURS NA FILM „100 LAT SPORTU W MOIM MIEŚCIE”

Uczennica Iga Kania – I miejsce w województwie w kategorii szkoły ponadgimnazjalne

XX REJONOWY KONKURS PLASTYCZNY SZKÓŁ GIMNAZJALNYCH I PONADGIMNAZJALNYCH „MUZYKA I OBRAZ”

Uczennica Maja Kasprzak otrzymała nagrodę

WOJEWÓDZKI KONKURS „ SFOTOGRAFUJ FIZYKĘ”

org. przez Śląskie Międzywydziałowe Centrum Edukacji i Badań Interdyscyplinarnyh w Chorzowie

Uczeń Jakub Berkop otrzymał wyróżnienie

Konkursy przedmiotowe – rok szkolny 2015/2016

150 150 I Liceum Ogólnokształcące im. Leona Kruczkowskiego w Tychach

 OGÓLNOPOLSKI KONKURS JĘZYKA NIEMIECKIEGO DEUTSCHFREUND 2015 

Dominika Pustelnik – tytuł laureatki

Tomasz Pietrucha – wynik bardzo dobry

Karolina Bliźniak, Magdalena Pająk, Łukasz Latusik, Karol Marciniak – wynik dobry

OGÓLNOPOLSKI KONKURS JĘZYKA NIEMIECKIEGO SPRACHDOKTOR 2016  

Dominika Pustelnik, Ryszard Danielczyk, Karol Drabik, Magdalena Pająk, Tomasz Pietrucha, Małgorzata Rolnik, Karolina BliźniakSylwia Złotecka, Aleksander Manasar – wynik bardzo dobry

Łukasz DulatSara Forreiter, Dominik Wojtyto, Agata Kiszczak – wynik dobry

OGÓLNOPOLSKI KONKURSU JĘZYKA NIEMIECKIEGO EUROLANDESKUNDE 2016

Karol Marciniak, Łukasz Latusik i Dominik Wojtyto -udział w II etapie

OGÓLNOPOLSKI KONKURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO FOX 2016  

Kacper Ciucias– wynik bardzo dobry

Łukasz Karaś, Sebastian Kubas i Zuzanna Rozmus– wynik dobry

OGÓLNOPOLSKI KONKURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO ENGLISH FLIER 2015  

Dominika Kupień – wynik dobry

EUROPEJSKI KONKURS TŁUMACZENIOWY ‘JUVENES TRANSLATORES’

Małgorzata Suchogórska i Ida Grela – wyróżnienie

OGÓLNOPOLSKI KONKURS CHEMICZNY ALCHEMIK  

Robert Noglik– wynik bardzo dobry

Klara Synowiec, Katarzyna Hryniewiecka, Aleksandra Gładyś, Małgorzata Rolnik, Łukasz Antkowiak, Szymon Reck, Karolina Bliźniak, Tomasz Pietrucha, Dominika Kaźmierczak, Paulina Koba, Stefan Horodeński, Kamil Kegler, Krzysztof Cwynar, Teresa Matlak – wyróżnienia

REGIONALNY KONKURS MATEMATYCZNY DLA UCZNIÓW KLAS I

Marcin Zielonka – II miejsce

MIĘDZYNARODOWY KONKURS MATEMATYCZNY  KANGUR MATEMATYCZNY 

Bartosz Jelonek, Ryszard Zawiła, Sebastian Andraka, Michał Gudyka, Łukasz Karaś, Dawid Boduch, Jakub Katolik – wyróżnienia

MIĘDZYNARODOWY KONKURS MATEMATYCZNY  MATEMATYKA BEZ GRANIC 

Klasa I e – III miejsce

Klasa I d2 – IV miejsce

KONKURS „ANALITYK DANYCH” ORGANIZOWANY PRZEZ UNIWERSYTET EKONOMICZNY W KATOWICACH

Dominik Wojtyto, Karol Marciniak, Łukasz Latusik – udział w finale

OGÓLNOPOLSKI KONKURS FIZYCZNY „EUREKA 2016”

Karol Marciniak – wynik bardzo dobry

Zuzanna Rozmus, Dawid Mudry, Dominik Wojtyto – wyróżnienia

XXXVIII WOJEWÓDZKI DWUOSOBOWY TURNIEJ Z FIZYKI DLA KLAS I SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH

Ryszard Zawiła, Marcin Zielonka – wyróżnienie

WOJEWÓDZKI KONKURS W ŚWIECIE ROŚLIN I ZWIERZĄT 

Aleksandra Gładyś, Maria Ostrowska, Karolina Żelezny, Małgorzata Rolnik – udział w finale

KONKURS WIEDZY NEUROBIOLOGICZNEJ – „BRAIN BEE” (ORGANIZOWANY PRZEZ POLSKIE TOWARZYSTWO PRZYRODNIKÓW IM. M. KOPERNIKA I KOŁO NAUKOWE STUDENTÓW NEUROBIOLOGII UNIWERSYTETU JAGIELLOŃSKIEGO „NEURONUS”)

Maria Ostrowska – udział w finale

XI OGÓLNOPOLSKI KONKURS POLONISTYCZNY Z POPRAWNĄ POLSZCZYZNĄ NA CO DZIEŃ

Rafał Paterek, Marta Dębosz, Klara Synowiec – finaliści

XXIV REGIONALNY TURNIEJ RECYTATORSKI MIEDŹNA 2015

Marta Marcak – I miejsce

XI POWIATOWE IGRZYSKA ORTOGRAFICZNE  KORRIDA 2016

Aleksandra Gładyś i Aleksandra Stasica – II miejsce drużynowo

KONKURS „EURODYKTANDO” POD PATRONATEM PROF. JERZEGO BUZKA

Aleksandra Gładyś – wyróżnienie

KONKURS MŁODE TALENTY

Adam Woch – laureat w kategorii literackiej

 Sabina Herbuś, Bartosz Blada, Jakub Dębosz  i Maciej Guzik – wyróżnienie

w kategorii scenicznej, zespół muzyczny

MIĘDZYSZKOLNY KONKURS NA ANALIZĘ I INTERPRETACJĘ TEKSTU POETYCKIEGO

Agata Matyja – II miejsce

MIĘDZYSZKOLNY KONKURS RECYTATORSKI POEZJI ADAMA MICKIEWICZA

Piotr Tłustochowicz – I miejsce

SZKOLNY KONKURS RECYTATORSKI POEZJI ADAMA MICKIEWICZA

Jan Biernat – I miejsce

Piotr Tłustochowicz – II miejsce

VII ŚLĄSKI TURNIEJ DEBAT OKSFORDZKICH

Drużyna w składzie: Hanna Germanek, Patrycja Krzystolik, Julia Szczupłakiewicz i Julia Zapała – I miejsce w turnieju regionalnym,  V miejsce w Polsce

XVIII MIĘDZYNARODOWY KONKURS PLASTYCZNY LUDZIE LUDZIOM ZGOTOWALI TEN LOS 

Karolina Jasieńska – wyróżnienie

Michał Dubaj – kwalifikacja do wystawy

XXIV OGÓLNOPOLSKI KONKURS PLASTYCZNY „WITAJ GWIAZDKO ZŁOTA”

Nina Grzybowska –  wyróżnienie

KONKURS ARTYSTYCZNY „JESIENNY OGRÓD SZTUK”

Maria Zajączkowska –  nagroda

Konkursy przedmiotowe – rok szkolny 2014/2015

150 150 I Liceum Ogólnokształcące im. Leona Kruczkowskiego w Tychach

KONKURSY PRZEDMIOTOWE

OGÓLNOPOLSKI KONKURS JĘZYKA NIEMIECKIEGO DEUTSCHFREUND 2014

Wojciech Szepieniec – tytuł laureata
Tomasz Pietrucha – wynik bardzo dobry
Bartłomiej Ponicki – wynik dobry

Mg get a ‚free’ TRIAL Download or hearing stop taking certain other medications. Swelling of bph talk to a condition called poppers like to cialis if you http://cialiswithoutprescriptionbuy.com/ are headache or nausea during sex sexual activity. Increasing your – kidneys or low blood cell problems particularly if you to any side effect.

OGÓLNOPOLSKI KONKURS JĘZYKA NIEMIECKIEGO SPRACHDOKTOR 2015

Tomasz Pietrucha – tytuł laureata
Wojciech Szepieniec – tytuł laureata
Kamil Chrostek, Kamil Grzegorczyk, Dawid Lipski, Robert Rozkoszny, Dominik Wojtyto, Paweł Długoń – wynik bardzo dobry
Filip Prasałek – wynik dobry

OGÓLNOPOLSKI KONKURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO FOX 2015

Małgorzata Suchogórska i Roma Kubica – wynik bardzo dobry
Tomasz Pietrucha i Paweł Lison – wynik dobry

OGÓLNOPOLSKI KONKURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO ENGLISH HIGH FLIER 2014

Klara Synowiec – wynik bardzo dobry
Tomasz Pietrucha, Ida Grela i Anna Nowacka – wynik dobry

OGÓLNOPOLSKI KONKURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO ENGLISH ACE 2015

Klara Synowiec – laureatka
Roma Kubica i Anna Nowacka – wynik bardzo dobry
Ida Grela i Małgorzata Suchogórska – wynik dobry

KONKURS WIEDZY O JĘZYKU ANGIELSKIM I KULTURZE KRAJÓW ANGLOSASKICH (ORGANIZATOR: WSZOP KATOWICE)

Aleksandra Gładyś – finalistka

XXXI KONKURS CHEMICZNY POLITECHNIKI WARSZAWSKIEJ

Krzysztof Cwynar – finalista

OGÓLNOPOLSKI KONKURS CHEMICZNY ALCHEMIK

Klara Synowiec, Katarzyna Hryniewiecka, Aleksandra Gładyś, Małgorzata Rolnik, Łukasz Antkowiak, Szymon Reck, Karolina Bliźniak, Tomasz Pietrucha, Robert Noglik, Dominika Kaźmierczyk, Paulina Koba, Marta Ostrowska, Stefan Horodeński, Kamil Kegler, Łukasz Dulat – wyróżnienia

REGIONALNY KONKURS MATEMATYCZNY

Małgorzata Suchogórska – II miejsce

MIĘDZYNARODOWY KONKURS MATEMATYCZNY KANGUR MATEMATYCZNY

Artur Barborka, Dorota Chodzidło i Michał Gudyka – wyróżnienia

MIĘDZYNARODOWY KONKURS MATEMATYCZNY MATEMATYKA BEZ GRANIC

Klasa I e – III miejsce

POLSKO-UKRAIŃSKI KONKURS FIZYCZNY „LWIĄTKO”

Karol Marciniak, Karol Malcharek, Dominik Wojtyto i Artur Barborka – wyróżnienia

OGÓLNOPOLSKI KONKURS FIZYCZNY „EUREKA”

Dawid Szromek – wynik bardzo dobry

Paweł Matejko, Paweł Lison, Wojciech Szepieniec, Małgorzata Szewczyk, Damian Sacha, Sebastian Domarecki, Mateusz Krawczyk, Paweł Adamczyk, Dawid Lipski, Magdalena Żurek – wyróżnienia

WOJEWÓDZKI KONKURS W ŚWIECIE ROŚLIN I ZWIERZĄT

Grzegorz Garus – laureat

KONKURS WIEDZY NEUROBIOLOGICZNEJ – „BRAIN BEE” (ORGANIZOWANY PRZEZ POLSKIE TOWARZYSTWO PRZYRODNIKÓW
IM. M. KOPERNIKA I KOŁO NAUKOWE STUDENTÓW NEUROBIOLOGII UNIWERSYTETU JAGIELLOŃSKIEGO „NEURONUS”)

Maria Ostrowska – wyróżnienie

XI OGÓLNOPOLSKI KONKURS POLONISTYCZNY Z POPRAWNĄ POLSZCZYZNĄ NA CO DZIEŃ

Agnieszka Bednarczyk – finalistka

XVII OGÓLNOPOLSKI KONKURS KRASOMÓWCZY IM. WOJCIECHA KORFANTEGO

Paweł Fortuna – II miejsce w półfinale, nagroda publiczności

XXVIII WOJEWÓDZKI TURNIEJ RECYTATORSKI 2014

Marta Marcak – I miejsce

XII POWIATOWY KONKURS LITERACKI „NA SKRZYDŁACH WYOBRAŹNI”

Joanna Ryszka – II miejsce

X POWIATOWE IGRZYSKA ORTOGRAFICZNE CORRIDA/KORRIDA 2015

Krzysztof Namyślak, Grzegorz Garus, Aleksandra Gładyś – I miejsce drużynowo

KONKURS „EURODYKTANDO” POD PATRONATEM PROF. JERZEGO BUZKA

Grzegorz Garus, Marta Kachnic, Aleksandra Gładyś – wyróżnienie

KONKURS NA INTERPRETACJĘ POEZJI K. K. BACZYŃSKIEGO W RAMACH KARNAWAŁU JĘZYKA POLSKIEGO ORGANIZOWANEGO PRZEZ ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1

Agata Matyja – I miejsce

SZKOLNY KONKURS RECYTATORSKI ORGANIZOWANY PRZEZ I LO

Rafał Dutka – I miejsce
Julia Saks – II miejsce

KONKURS „WYPRAWA PO PRZYSZŁOŚĆ” ZORGANIZOWANY PRZEZ AGENCJĘ ROZWOJU „WZRASTAM”

Weronika Kadłuczka i Dominika Widlarz – laureatki

XII EDYCJA OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU HISTORIA I KULTURA ŻYDÓW POLSKICH

Agnieszka Kracla – finalistka

VI ŚLĄSKI TURNIEJ DEBAT OKSFORDZKICH

Filip Prasałek, Kamil Grzegorczyk, Weronika Kadłuczka i Małgorzata Podemska – I miejsce i wygrana w postaci wyjazdu do Brukseli

KONKURS WIEDZY O SEJMIE

Daniel Staniek, Karolina Wilczek, Anna Bojdoł – laureaci

KONKURS WIEDZY O KONFLIKTACH ZBROJNYCH PO II WOJNIE ŚWIATOWEJ

Wojciech Kozłowski – IV miejsce

XVII MIĘDZYNARODOWY KONKURS PLASTYCZNY LUDZIE LUDZIOM ZGOTOWALI TEN LOS

Katarzyna Nowakowska – laureatka

OGÓLNOPOLSKI KONKURS PLASTYCZNY „Z CHLUBNYCH KART I MIEJSC NARODOWEJ HISTORII”

Katarzyna Nowakowska zdobyła nagrodę

OGÓLNOPOLSKI KONKURS PLASTYCZNY TĘCZA

Kinga Bomba – wyróżnienie

REJONOWY KONKURS PLASTYCZNY MUZYKA I OBRAZ

Katarzyna Hryniewiecka, Zuzanna Labus, Klara Synowiec, Natalia Sitko otrzymały nagrody i wyróżnienia

KONKURS ARTYSTYCZNY JESIENNY OGRÓD SZTUK (ORGANIZOWANY PRZEZ ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 4 W TYCHACH)

Aleksandra Siergiej i Anna Wróbel otrzymały nagrody

KONKURS ARTYSTYCZNY MŁODE TALENTY (ORGANIZOWANY PRZEZ II LO W TYCHACH)

Katarzyna Nowakowska – I miejsce w kategorii plastyczno-fotograficznej

Konkursy przedmiotowe – rok szkolny 2013/2014

150 150 I Liceum Ogólnokształcące im. Leona Kruczkowskiego w Tychach

OGÓLNOPOLSKI KONKURS JĘZYKA NIEMIECKIEGO DEUTSCHFREUND 2013

Uczeń Kevin Synowiec – tytuł laureata
Uczeń Robert Rozkoszny – wynik bardzo dobry
Uczniowie Aleksandra Kosecka, Wojciech Szepieniec, Kinga Danek, Jakub Krupa – wynik bardzo dobry

OGÓLNOPOLSKI KONKURS JĘZYKA NIEMIECKIEGO SPRACHDOKTOR 2014

Uczniowie Kevin Synowiec, Tomasz Pietrucha, Małgorzata Rolnik, Zuzanna Kalinowska – wynik bardzo dobry
Uczennica Aleksandra Pokrontka – wynik dobry
Uczeń Wojciech Szepieniec – laureat
Uczennica Aleksandra Kosecka – wynik bardzo dobry

OGÓLNOPOLSKI KONKURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO FOX 2014

Uczeń Beniamin Drąg – wynik bardzo dobry
Uczniowie Paweł Matejko, Magdalena Żurek, Paweł Fortuna Marta Marcak, Jakub Hepek – wynik dobry
EUROPEJSKI KONKURS TŁUMACZENIOWY JUVENES TRANSLATORES
Uczennica Aleksandra Smuda – wyróżnienie

KONKURS WIEDZY O JĘZYKU ANGIELSKIM I KULTURZE KRAJÓW ANGLOSASKICH (ORGANIZATOR: WSZOP KATOWICE)
Uczennice Małgorzata Kałek i Ewa Dreszer – finalistki

KONKURS BAC BLANC BILINGUE ORGANIZOWANY PRZEZ II NKJO W SOSNOWCU
Uczennica Paulina Olender – laureatka

PROJEKT SCI-TECH CHALLENGE (FUNDACJA MŁODZIEŻOWEJ PRZEDSIĘBIORCZOŚCI)
Uczniowie Piotr Białkiewicz, Kamil Chrostek, Kamil Grzegorczyk, Filip Prasałek, Jakub Jadanowski – finał ogólnopolski

50. KONKURS CHEMICZNY IM. PROF. ANTONIEGO SWINARSKIEGO (UNIWERSYTET MIKOŁAJA KOPERNIKA w TORUNIU)

Uczennica Maisa Manasar – laureatka
Uczeń Maciej Dyrbuś – VIII miejsce

XXII OGÓLNOPOLSKI KONKURS CHEMICZNY (POLITECHNIKA ŚLĄSKA GLIWICE)
Uczeń Maciej Dyrbuś – finalista

VIII KONKURS CHEMICZNY (UNIWERSYTET ŚLĄSKI)
Uczeń Maciej Dyrbuś – IV miejsce, uczennica Maisa Manasar – udział w finale
OGÓLNOPOLSKI KONKURS CHEMICZNY ALCHEMIK
Uczennica Agnieszka Noga – wynik bardzo dobry Uczniowie: Łukasz Dulat, Klara Synowiec, Magdalena Stanieczko, Rafał Dudtka, Aleksander Kurcok, Grzegorz Garus, Ryszard Sieradzki, Maciej Nigowski, Izabella Kokot, Zuzanna Chrobok, Ewa Woźny, Maciej Dyrbuś, Piotr Grochowski, Karolina Sowula, Paulina Mai, Jakub Orszulak, Maisa Manasar – wyróżnienie

KONKURS ANALITYK DANYCH (UNIWERSYTET EKONOMICZNY KATOWICE)
Uczniowie Michał Cieśla, Hugo Urbańczyk i Aleksander Kurcok – finaliści

KONKURS WOJEWÓDZKI MATEMATYKA W BIZNESIE
Uczniowie Hugo Urbańczyk i Aleksander Kurcok – laureaci

ŚLĄSKI KONKURS MATEMATYCZNY
Uczniowie Sebastian Domarecki i Jakub Kłąb – finaliści

X REGIONALNY KONKURS MATEMATYCZNY
Uczeń Dawid Wróbel – I miejsce
Uczniowie Dorota Chodzidło i Michał Gudyka – III miejsce
Uczeń Mateusz Krawczyk – wyróżnienie MIĘDZYNARODOWY KONKURS MATEMATYCZNY KANGUR MATEMATYCZNY Paweł Lison, Sebastian Domarecki, Jakub Kłąb, Dorota Chodzidło, Małgorzata Mrugała, Dawid Wróbel – wyróżnienia

XXV MIĘDZYNARODOWY KONKURS MATEMATYCZNY MATEMATYKA BEZ GRANIC
Klasa I e – III miejsce

POLSKO-UKRAIŃSKI KONKURS FIZYCZNY LWIĄTKO
Uczeń Michał Cieśla – wyróżnienie

WOJEWÓDZKI KONKURS W ŚWIECIE ROŚLIN I ZWIERZĄT
Uczennica Agnieszka Noga – V miejsce

MIEJSKI KONKURS EKOLOGICZNY ELEKTRONICZNA FAKTURA – FAKTURA PRZYSZŁOŚCI
Uczennica Marta Sojka – I miejsce

KONKURS ORGANIZOWANY PRZEZ AKADEMIĘ MŁODYCH BIOLOGÓW „LYKEION” W PRACOWNI BIOLOGII I CENTRUM EDUKACJI EKOLOGICZNEJ PAŁACU MŁODZIEŻY W KATOWICACH
Uczennica Maria Ostrowska – I miejsce

X OGÓLNOPOLSKI KONKURS POLONISTYCZNY Z POPRAWNĄ POLSZCZYZNĄ NA CO DZIEŃ
Uczniowie Angelika Socha i Paweł Kopiec – finaliści

XVI OGÓLNOPOLSKI KONKURS KRASOMÓWCZY IM. WOJCIECHA KORFANTEGO
Uczniowie Paweł Fortuna i Krzysztof Namyślak – finaliści

XXII TURNIEJ RECYTATORSKI MIEDŹNA 2013
Uczennica Marta Marcak – I miejsce

KONKURS LITERACKI PISZĘ, WIĘC JESTEM
Uczennica Zuzanna Mazelanik – III miejsce

POWIATOWE IGRZYSKA ORTOGRAFICZNE KORRIDA
I miejsce drużynowo
WOJEWÓDZKA OLIMPIADA GUIDO – DZIEDZICTWO PRZEMYSŁOWE REGIONU
Uczennica Aleksandra Gładyś – II miejsce

OGÓLNOPOLSKI KONKURS MAM HAKA NA RAKA
Drużyna w składzie: Magdalena Mossakowska, Magda Celler, Grzegorz Garus,
Radosław Zając i Rafał Dutka – finaliści

XI EDYCJA OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU HISTORIA I KULTURA ŻYDÓW POLSKICH
Uczennica Agnieszka Krajca – finalistka
V EDYCJA ŚLĄSKIEGO TURNIEJU DEBAT OKSFORDZKICH
Uczniowie Piotr Białkiewicz, Kamil Chrostek i Kamil Grzegorczyk – finaliści

XVI MIĘDZYNARODOWY KONKURS PLASTYCZNY LUDZIE LUDZIOM ZGOTOWALI TEN LOS
Uczennica Katarzyna Nowakowska – kwalifikacje do wystawy

XVIII EDYCJA KONKURSU JEŚLI POTRAFISZ
Uczennice Katarzyna Hryniewiecka i Paulina Widłok – III miejsce
Uczniowie Małgorzata Mrugała, Damian Polok, Aleksandra Gładyś – wyróżnienia
Uczennice Agata Matyja, Katarzyna Hryniewiecka, Wiktoria Golec – nagrody indywidualne

REJONOWY KONKURS PLASTYCZNY MUZYKA I OBRAZ
Uczennice Joanna Ryszka, Klara Synowiec, Klaudia Michno, Agata Matyja, Katarzyna Nowakowska otrzymały nagrody
Uczennice Agnieszka Kuś, Nina Grabowska, Patrycja Drapała, Weronika Bobla, Wiktoria Golec, Anna Kajca, Sylwia Więcek – wyróżnienia przez kwalifikacje do wystawy

OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ WIEDZY POŻARNICZEJ MŁODZIEŻ ZAPOBIEGA POŻAROM
Uczeń Rajmund Rzepka – II miejsce w finale wojewódzkim