• 28 lutego 2021

710 703 I Liceum Ogólnokształcące im. Leona Kruczkowskiego w Tychach

INFORMACJA DLA KANDYDATÓW DO KLAS PIERWSZYCH

W związku z zagrożeniem epidemicznym nie możemy Was na razie zaprosić do szkoły.

Bardzo tego żałujemy, bo wiemy, jak trudne przed Wami wybory i chcielibyście zapewne odwiedzić szkołę, którą jesteście zainteresowani.

Nasza oferta edukacyjna została przedstawiona na stronie www.kruczek.edu.pl w zakładce Rekrutacja. Zapoznajcie się z nią.

Na przełomie marca i kwietnia zaprosimy Was na Wirtualny Dzień Otwarty. Poprzez stronę internetową szkoły będziecie mogli połączyć się online z nauczycielami i uczniami. Opowiedzą Wam oni o poszczególnych oddziałach, które zamierzamy w szkole otworzyć. Będzie można również zadać pytanie Pani Dyrektor.

Na razie swoje pytania kierujcie do nas mailowo na adres 1lo@oswiata.tychy.pl lub telefonicznie w dni robocze w godz. 10.00-15.00.

Jesteśmy również dostępni pod numerami telefonów 32-227-36-36  i  513-032-809.

Postaramy się odpowiedzieć na wszystkie Wasze pytania i w ten sposób pomóc.

Według informacji, jakie obecnie mamy, proces rekrutacji będzie mógł odbywać się drogą listowną i elektroniczną.

17 maja będziecie mogli rozpocząć proces logowania się do szkoły za pośrednictwem strony internetowej dla kandydatów https://slaskie.edu.com.pl/kandydat/

Po zalogowaniu do systemu rekrutacyjnego będziecie mogli wybrać szkołę i interesujące Was oddziały oraz wygenerować wniosek rekrutacyjny.

Szczegółowe informacje na temat procesu rekrutacji będziemy zamieszczać na bieżąco.

Joanna Wojtynek