• 16 kwietnia 2024

1024 768 I Liceum Ogólnokształcące im. Leona Kruczkowskiego w Tychach

Po Dniu Otwartym

I Liceum Ogólnokształcące im. Leona Kruczkowskiego, czyli nasz Kruczek, otworzył się na gości, na Ósmoklasistów i ich Rodziców. Dziękujemy, że nas odwiedziliście! 😊

To była wyjątkowa okazja dla przyszłych uczniów i ich rodziców, aby poznać szkołę, zanurzyć się w atmosferze nauki i odkryć, dlaczego Kruczek to idealne miejsce do rozwoju intelektualnego i osobistego.

W programie przewidzieliśmy część oficjalną podczas której pani dyrektor przedstawiła profile klas i najważniejsze informacje o rekrutacji. Były także warsztaty, różnego rodzaju spotkania z pracownikami naszej szkoły, jak również występy Kruczkowskiej Grupy Artystycznej i Grupy Teatralnej. Była to okazja by porozmawiać o Kruczku; nauce, atmosferze i działaniach młodzieży.

Jesteśmy przekonani, że każdy znajdzie coś w Kruczku dla siebie. Czekamy na Was!