20 LAT CZŁONKOSTWA

857 571 I Liceum Ogólnokształcące im. Leona Kruczkowskiego w Tychach

REGULAMIN SZKOLNEGO KONKURSU           Logo Unii Europejskiej

POLSKI W UNII EUROPEJSKIEJ

1. Konkurs organizowany jest z okazji 20. rocznicy akcesji Polski do Unii Europejskiej.
  1. Uczestnikami konkursu mogą być wszyscy uczniowie i uczennice I Liceum Ogólnokształcącego im. Leona Kruczkowskiego w Tychach.
  1. Organizatorem konkursu jest klasa 1d1 pod kierunkiem p. Natalii Nowak.
  2. Konkurs obejmuje dwie kategorie:
    • plastyczną polegającą na wykonaniu plakatu (technika dowolna, format co najmniej A4)
    • nakręceniu filmu (do 3 minut).
  3. Tematami konkursu są:
    • Polska w Unii Europejskiej
    • Województwo śląskie w Unii Europejskiej
    • Tychy w Unii Europejskiej
    • Moja szkoła w Unii Europejskiej.
  4. Ocenie będą podlegać:
  • pomysłowość
  • estetyka
  • poprawność merytoryczna.
  1. Prace należy złożyć na ręce p. Natalii Nowak lub przesłać mailem na adres natalianowak0205@poczta.onet.pl do 26 kwietnia 2024 r.
  1. Komisja konkursowa, po dokonaniu oceny prac, ogłosi wyniki na stronie szkoły w dniu 30 kwietnia.
  2. Nagrodzone prace zostaną wyeksponowane w budynku szkoły oraz zamieszczone na stronie szkoły.
  • Uczniowie i uczennice, które zajmą miejsca od I do III w każdej kategorii otrzymają nagrody książkowe, a wszyscy uczestnicy i uczestnicy konkursu – dyplomy. Uroczyste wręczenie dyplomów i nagród nastąpi 27 maja 2024 r.