• 7 października 2023

1024 984 I Liceum Ogólnokształcące im. Leona Kruczkowskiego w Tychach

Dzisiejszy dzień jest wyjątkowy,
Bo wzbogacony w nowe treści …
Nie jest to jakiś sen nasz nowy,
Lecz cień zadumy w sobie mieści.

Jubileusz 70-lecia Kruczka

I Liceum Ogólnokształcące im. Leona Kruczkowskiego, nasza Szkoła, istnieje 70 lat!

6 października 2023 r.  jako dzień urodzin kochanego Kruczka przeszedł już do historii, jednak wspomnienia i emocje wciąż towarzyszą społeczności szkolnej, jak i – prawdopodobnie – byłym wychowankom, naszym Kochanym Absolwentom.

Odwiedzili nas Ci znani i mniej znani Absolwenci, ale wszyscy w radosnych nastrojach. Radość i uśmiechy przeplatane wspomnieniami sprzed wielu wielu lub kilku lat słyszane były w salach lekcyjnych, na szkolnych korytarzach i dosłownie wszędzie dolatywały serdeczne rozmowy, widać było ciepłe powitania i uściski przyjaciół sprzed lat. Nie sposób zamknąć tych uczuć, wrażeń i gestów tworzących ten wyjątkowy czas w szufladzie pamięci i próbować ją otworzyć dopiero za kolejne pięć czy dziesięć lat, dlatego zapraszamy do galerii zdjęć tu na naszej szkolnej stronie i na fb.

Jeszcze raz dziękujemy za odwiedziny i jesteśmy dumni, że mamy tak cudowną Kruczkowską społeczność 😊

Zdjęcia:

Piotr Podsiadły