• 6 maja 2023

1024 704 I Liceum Ogólnokształcące im. Leona Kruczkowskiego w Tychach

Śląskie Talenty

Kilka miesięcy czekaliśmy na ogłoszenie listy rankingowej stypendium Śląskie. Inwestujemy w talenty. Wreszcie udało się. Stypendia zostały przyznane. Z 1260 wniosków, które zostały złożone w województwie śląskim, stypendia przyznano łącznie 746 uczniom. Liczba ta może jeszcze ulec zwiększeniu w zależności od puli środków przyznanej na ten cel.

Warunkiem uzyskania stypendium były wysokie. Dla uczniów klas pierwszych liceum było to m.in. uzyskanie średniej ocen z trzech przedmiotów kierunkowych na poziomie co najmniej 5,67 oraz uzyskanie średniej ocen na świadectwie szkolnym co najmniej 5,51. Dla uczniów klas starszych warunkiem było uzyskanie średniej ocen z trzech przedmiotów kierunkowych na poziomie co najmniej 5,33 oraz uzyskanie średniej ocen na świadectwie szkolnym co najmniej 5,18.

Cieszymy się bardzo, że wśród tegorocznych stypendystów są uczniowie I Liceum Ogólnokształcącego im. Leona Kruczkowskiego w Tychach: Tomasz Blacha, Paulina Borys, Milena Ciućka, Maciej Ciupka, Amelia Gluch, Martyna Górecka, Igor Grzenda, Hanna Hajduk, Marta Helios, Mateusz Janota, Magdalena Janota, Paulina Jarosz, Marta Jarząbek, Maja Kowalczyk, Wiktoria Kubica, Martyna Kucz, Katarzyna Kurek, Hanna Miernik, Barbara Nowak, Szymon Pawlus, Piotr Pilszczek, Witold Radzik, Karolina Rozmus, Zuzanna Rupik, Nikola Sawicka, Emilia Troszok, Bartosz Urbanek, Zuzanna Wenda, Ada Wolniak, Małgorzata Zaprzał, Zuzanna Zimoląg.

Nagrodzonym uczniom serdecznie gratulujemy!!