Perspektywy 2022

• 12 stycznia 2022

Perspektywy 2022

1024 819 I Liceum Ogólnokształcące im. Leona Kruczkowskiego w Tychach

Perspektywy 2022. Nagrodzono najlepsze technika i licea Zlota-Tarcza-Fundacji-Perspektywy-dla-naszej-szkoly-otrzymalismy-ja-12-stycznia-2022-roku

Ranking najlepszych liceów i techników ogłoszony 12 stycznia, a dzień wcześniej Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu jako pierwszy w kraju ogłosił wyniki Wielkopolskiego Rankingu Liceów i Techników. Ranking, jak co roku, opracowuje Fundacja Perspektywy. W tym roku już dwudziesty czwarty.

Nasza szkoła, I Liceum Ogólnokształcące im. Leona Kruczkowskiego w Tychach, zajęła 174 miejsce w kraju i 18 w województwie, czyli zostaliśmy uhonorowani złotą tarczą Fundacji Perspektywy.

Dziękujemy naszym uczniom, młodym innowatorom, którzy szukają ciekawych dróg razem z nami. Są oni kreatywni, zdolni i drzemie w nich ogromny potencjał.

Dziękujemy również ich rodzicom za udzielone nam zaufanie i współpracę.

Koleżanki i Koledzy, dziękujemy także Wam, za wspieranie rozwoju młodych ludzi, wyposażanie w nowe narzędzia, które pozwalają im zdobyć umiejętności i wiedzę niezbędne do wykorzystania ich potencjału już teraz i w przyszłości.

Brawo MY!