• 28 października 2021

960 720 I Liceum Ogólnokształcące im. Leona Kruczkowskiego w Tychach

Kraków, ale AGH czy UJ?

Czym kierować się przy wyborze studiów wyższych? Jaki wybrać wydział? Czy ma to być kierunek lekarski czy np. dietetyka? Między innymi na te pytania odpowiadali absolwenci naszej szkoły Agata Pszczółka (Studentka UJ Medycyny, Absolwentka Kruczka rocznik 2015-2018) i Marcin Zielonka (Student IV roku (7. semestr – inżynierski), AGH, kierunek Informatyka na wydziale WIEiT (Wydział Informatyki, Elektroniki i Telekomunikacji). Absolwent Kruczka rocznik 2015-2018).

Głównym celem spotkania była pomoc trzecioklasistom naszego liceum w wyborze dalszej drogi kształcenia. Na co warto zwrócić szczególną uwagę wybierając uczelnię oraz jaka „tak naprawdę” panuje atmosfera na tychże uczelniach.

Serdecznie dziękujemy naszym absolwentom za przybycie, poświęcony czas – mamy nadzieję, że zaszczycą nas swoją obecnością ponownie 🙂