• 28 czerwca 2022

1024 768 I Liceum Ogólnokształcące im. Leona Kruczkowskiego w Tychach

Czas na zmiany

Dwie rzeczy, które najtrudniej powiedzieć?

Cześć – po raz pierwszy i do widzenia – po raz ostatni!

Dziś, po konferencji plenarnej, pożegnaliśmy w naszym gronie wieloletnich pracowników naszej szkoły; nasze koleżanki i kolegów.

Z naszą szkołą pożegnała się nauczycielka języka polskiego – Małgorzata Bartosik, nauczycielka matematyki – Jolanta Batko, nauczyciel języka niemieckiego – Jan Ryl, a także nauczycielka matematyki, wicedyrektor szkoły – Iwona Łapaj.

Dziękujemy, że byliście z nami przez wiele lat, za wieloletnią pracę, serce włożone w edukację i wychowanie wielu pokoleń Kruczka.

Życzymy Wam delektowania się czasem wolnym i realizowania swoich marzeń i pasji.

Dziękujemy również naszej koleżance Zoi Barsovej – nauczycielce chemii, z którą współpracowaliśmy dwa lata, oraz nauczycielce języka polskiego – Annie Pikule.