BEZ PRESJI

749 979 I Liceum Ogólnokształcące im. Leona Kruczkowskiego w Tychach

„BEZ PRESJI” i Szkolny Konkurs Talentów

Podsumowanie kruczkowskiej kampanii „BEZ PRESJI” i Szkolny Konkurs Talentów

Przez blisko 2 miesiące na terenie szkoły realizowana była kampania społeczna „BEZ PRESJI”. Kampania miała na celu podniesienia poczucia bezpieczeństwa uczniów, ich poczucia wartości i samoświadomości.

W ramach kampanii odbyły się :

– warsztaty z autoprezentacji prowadzone przez specjalistów zewnętrznych :

panią Aleksandrę Zawadzką oraz panią Magdalenę Mleczko

– zajęcia psychoedukacyjne prowadzone przez szkolnego pedagoga i szkolnego psychologa

– konkurs „Jak Cię widzą , tak Cię piszą czyli kilka słów na temat autoprezentacji” dla uczniów klas 1-3

– Szkolny Konkurs Talentów.

Do Szkolnego Konkursu Talentów zgłosiło się 16 uczestników w różnych kategoriach artystycznych, od śpiewu, przez grę na perkusji i pokaz taneczny , a na układzie akrobatycznym CONTORTION kończąc.

Wszyscy pięknie się zaprezentowali i dostarczyli nam niezapomnianych wrażeń.

Jury w składzie:

– dyrektor szkoły p. Joanna Wojtynek

– nauczyciel p. Agnieszka Pyrsch

– przedstawiciel rodziców p. Tomasz Cieślik

– przedstawiciel uczniów Julia Musiał

przyznało następujące wyróżnienia:

I miejsce – Maria Bernacka, klasa 2e – rewelacyjne zaśpiewany utwór musicalowy w stylu Broadway

II miejsce ex aequo

– Inga Pieczul, klasa 3 ce-n- układ akrobatyczny CONTORTION

– Monika Ferdyniok klasa 1d2, Aleksandra Majdan klasa  3d2-n-  duet taneczny w stylu HIP-HOP

III miejsce – Oliwia Gierach, klasa 2d2- pokaz kuglarstwa FIRESHOW.

Licznie zgromadzona publiczność przyznała również swoja nagrodę.

Nagrodę publiczności otrzymał Piotr Duda z klasy 2d1, który wykonał na perkusji utwór „Caravan” Duke’a Ellingtona.

Na uznanie zasługują również Natalia Wita i Witold Lipski, którzy profesjonalnie i z dużym zaangażowaniem poprowadzili Szkolny Konkurs Talentów.

Dziękujemy również za pomoc w przygotowaniu konkursu innym członkom Rady Młodzieżowym.