• 26 czerwca 2021

1024 768 I Liceum Ogólnokształcące im. Leona Kruczkowskiego w Tychach

Udanych wakacji!

W piątek 25 czerwca uczniowie naszej szkoły spotkali się, w trzech grupach na boisku szkolnym, z dyrekcją i nauczycielami na uroczystym zakończeniu roku szkolnego 2020/2021. Młodzież odebrała swoje świadectwa i podziękowała za wspólny rok nauki. Były wspomnienia, występy młodzieży i podziękowania za cały rok szkolny.

Pani dyrektor podsumowała rok szkolny, wręczyła nagrody książkowe, dyplomy, medale, puchary i drobne upominki. Były również kwiaty i podziękowania za współpracę dla nauczycieli kończących przygodę z Kruczkiem.

Życzenia w imieniu młodzieży złożyła Rada Młodzieżowa. Wyraziła wdzięczność za włożony trud w ich edukację.

To był wyjątkowy rok szkolny!  Dziękujemy wszystkim i za wszystko, że praca i nauka była wspaniałą przygodą, którą dzięki współpracy i wyrozumiałości wspólnie przeżyliśmy.

Pięknych i zasłużonych wakacji!

Zakonczenie-roku-klasa-2c

Klasa2e-zakonczenie-roku-2021