ROK SZKOLNY 2019/2020 czas zacząć

• 3 września 2019
1024 682 I Liceum Ogólnokształcące im. Leona Kruczkowskiego w Tychach

O godzinie 9.00 pani dyrektor przywitała w szkole klasy drugie i trzecie, a o godzinie 11.00 klasy pierwsze. Bez względu jednak na to, czy „nowi” czy „starzy” uczniowie oraz nauczyciele wszyscy zostali serdecznie przywitani! 🙂

Choć wyzwania stawiane przed szkołą to nic nowego, jednak dreszczyk emocji nikogo nie omijał, bo przecież przed nami nowe licealne zadania. Zarówno dla  dyrekcji i nauczycieli jak i uczniów.

Życie szkolne to nie tylko lekcje, sprawdziany i zadania domowe. Bogata jest też nasza oferta na czas pozalekcyjny i o tym w swoim powitalnym przemówieniu wspomniała Rada Młodzieżowa.

Mamy nadzieję, że po dwumiesięcznej przerwie jesteśmy wszyscy gotowi na wyzwania i z uśmiechem na twarzach je podejmiemy.

Życzymy WSZYSTKIM powodzenia w roku szkolnym 2019/2020!

FOTKI

wykonane przez: Mirosław Przybulski