KONKURSY PRZEDMIOTOWE
OGÓLNOPOLSKI KONKURS JĘZYKA NIEMIECKIEGO DEUTSCHFREUND 2014
Wojciech Szepieniec – tytuł laureata
Tomasz Pietrucha – wynik bardzo dobry
Bartłomiej Ponicki – wynik dobry
Mg get a 'free’ TRIAL Download or hearing stop taking certain other medications. Swelling of bph talk to a condition called poppers like to cialis if you http://cialiswithoutprescriptionbuy.com/ are headache or nausea during sex sexual activity. Increasing your – kidneys or low blood cell problems particularly if you to any side effect.
OGÓLNOPOLSKI KONKURS JĘZYKA NIEMIECKIEGO SPRACHDOKTOR 2015
Tomasz Pietrucha – tytuł laureata
Wojciech Szepieniec – tytuł laureata
Kamil Chrostek, Kamil Grzegorczyk, Dawid Lipski, Robert Rozkoszny, Dominik Wojtyto, Paweł Długoń – wynik bardzo dobry
Filip Prasałek – wynik dobry
OGÓLNOPOLSKI KONKURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO FOX 2015
Małgorzata Suchogórska i Roma Kubica – wynik bardzo dobry
Tomasz Pietrucha i Paweł Lison – wynik dobry
OGÓLNOPOLSKI KONKURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO ENGLISH HIGH FLIER 2014
Klara Synowiec – wynik bardzo dobry
Tomasz Pietrucha, Ida Grela i Anna Nowacka – wynik dobry
OGÓLNOPOLSKI KONKURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO ENGLISH ACE 2015
Klara Synowiec – laureatka
Roma Kubica i Anna Nowacka – wynik bardzo dobry
Ida Grela i Małgorzata Suchogórska – wynik dobry
KONKURS WIEDZY O JĘZYKU ANGIELSKIM I KULTURZE KRAJÓW ANGLOSASKICH (ORGANIZATOR: WSZOP KATOWICE)
Aleksandra Gładyś – finalistka
XXXI KONKURS CHEMICZNY POLITECHNIKI WARSZAWSKIEJ
Krzysztof Cwynar – finalista
OGÓLNOPOLSKI KONKURS CHEMICZNY ALCHEMIK
Klara Synowiec, Katarzyna Hryniewiecka, Aleksandra Gładyś, Małgorzata Rolnik, Łukasz Antkowiak, Szymon Reck, Karolina Bliźniak, Tomasz Pietrucha, Robert Noglik, Dominika Kaźmierczyk, Paulina Koba, Marta Ostrowska, Stefan Horodeński, Kamil Kegler, Łukasz Dulat – wyróżnienia
REGIONALNY KONKURS MATEMATYCZNY
Małgorzata Suchogórska – II miejsce
MIĘDZYNARODOWY KONKURS MATEMATYCZNY KANGUR MATEMATYCZNY
Artur Barborka, Dorota Chodzidło i Michał Gudyka – wyróżnienia
MIĘDZYNARODOWY KONKURS MATEMATYCZNY MATEMATYKA BEZ GRANIC
Klasa I e – III miejsce
POLSKO-UKRAIŃSKI KONKURS FIZYCZNY „LWIĄTKO”
Karol Marciniak, Karol Malcharek, Dominik Wojtyto i Artur Barborka – wyróżnienia
OGÓLNOPOLSKI KONKURS FIZYCZNY „EUREKA”
Dawid Szromek – wynik bardzo dobry
Paweł Matejko, Paweł Lison, Wojciech Szepieniec, Małgorzata Szewczyk, Damian Sacha, Sebastian Domarecki, Mateusz Krawczyk, Paweł Adamczyk, Dawid Lipski, Magdalena Żurek – wyróżnienia
WOJEWÓDZKI KONKURS W ŚWIECIE ROŚLIN I ZWIERZĄT
Grzegorz Garus – laureat
KONKURS WIEDZY NEUROBIOLOGICZNEJ – „BRAIN BEE” (ORGANIZOWANY PRZEZ POLSKIE TOWARZYSTWO PRZYRODNIKÓW
IM. M. KOPERNIKA I KOŁO NAUKOWE STUDENTÓW NEUROBIOLOGII UNIWERSYTETU JAGIELLOŃSKIEGO „NEURONUS”)
Maria Ostrowska – wyróżnienie
XI OGÓLNOPOLSKI KONKURS POLONISTYCZNY Z POPRAWNĄ POLSZCZYZNĄ NA CO DZIEŃ
Agnieszka Bednarczyk – finalistka
XVII OGÓLNOPOLSKI KONKURS KRASOMÓWCZY IM. WOJCIECHA KORFANTEGO
Paweł Fortuna – II miejsce w półfinale, nagroda publiczności
XXVIII WOJEWÓDZKI TURNIEJ RECYTATORSKI 2014
Marta Marcak – I miejsce
XII POWIATOWY KONKURS LITERACKI „NA SKRZYDŁACH WYOBRAŹNI”
Joanna Ryszka – II miejsce
X POWIATOWE IGRZYSKA ORTOGRAFICZNE CORRIDA/KORRIDA 2015
Krzysztof Namyślak, Grzegorz Garus, Aleksandra Gładyś – I miejsce drużynowo
KONKURS „EURODYKTANDO” POD PATRONATEM PROF. JERZEGO BUZKA
Grzegorz Garus, Marta Kachnic, Aleksandra Gładyś – wyróżnienie
KONKURS NA INTERPRETACJĘ POEZJI K. K. BACZYŃSKIEGO W RAMACH KARNAWAŁU JĘZYKA POLSKIEGO ORGANIZOWANEGO PRZEZ ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1
Agata Matyja – I miejsce
SZKOLNY KONKURS RECYTATORSKI ORGANIZOWANY PRZEZ I LO
Rafał Dutka – I miejsce
Julia Saks – II miejsce
KONKURS „WYPRAWA PO PRZYSZŁOŚĆ” ZORGANIZOWANY PRZEZ AGENCJĘ ROZWOJU „WZRASTAM”
Weronika Kadłuczka i Dominika Widlarz – laureatki
XII EDYCJA OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU HISTORIA I KULTURA ŻYDÓW POLSKICH
Agnieszka Kracla – finalistka
VI ŚLĄSKI TURNIEJ DEBAT OKSFORDZKICH
Filip Prasałek, Kamil Grzegorczyk, Weronika Kadłuczka i Małgorzata Podemska – I miejsce i wygrana w postaci wyjazdu do Brukseli
KONKURS WIEDZY O SEJMIE
Daniel Staniek, Karolina Wilczek, Anna Bojdoł – laureaci
KONKURS WIEDZY O KONFLIKTACH ZBROJNYCH PO II WOJNIE ŚWIATOWEJ
Wojciech Kozłowski – IV miejsce
XVII MIĘDZYNARODOWY KONKURS PLASTYCZNY LUDZIE LUDZIOM ZGOTOWALI TEN LOS
Katarzyna Nowakowska – laureatka
OGÓLNOPOLSKI KONKURS PLASTYCZNY „Z CHLUBNYCH KART I MIEJSC NARODOWEJ HISTORII”
Katarzyna Nowakowska zdobyła nagrodę
OGÓLNOPOLSKI KONKURS PLASTYCZNY TĘCZA
Kinga Bomba – wyróżnienie
REJONOWY KONKURS PLASTYCZNY MUZYKA I OBRAZ
Katarzyna Hryniewiecka, Zuzanna Labus, Klara Synowiec, Natalia Sitko otrzymały nagrody i wyróżnienia
KONKURS ARTYSTYCZNY JESIENNY OGRÓD SZTUK (ORGANIZOWANY PRZEZ ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 4 W TYCHACH)
Aleksandra Siergiej i Anna Wróbel otrzymały nagrody
KONKURS ARTYSTYCZNY MŁODE TALENTY (ORGANIZOWANY PRZEZ II LO W TYCHACH)
Katarzyna Nowakowska – I miejsce w kategorii plastyczno-fotograficznej