OGÓLNOPOLSKI KONKURS JĘZYKA NIEMIECKIEGO DEUTSCHFREUND 2013
Uczeń Kevin Synowiec – tytuł laureata
Uczeń Robert Rozkoszny – wynik bardzo dobry
Uczniowie Aleksandra Kosecka, Wojciech Szepieniec, Kinga Danek, Jakub Krupa – wynik bardzo dobry
OGÓLNOPOLSKI KONKURS JĘZYKA NIEMIECKIEGO SPRACHDOKTOR 2014
Uczniowie Kevin Synowiec, Tomasz Pietrucha, Małgorzata Rolnik, Zuzanna Kalinowska – wynik bardzo dobry
Uczennica Aleksandra Pokrontka – wynik dobry
Uczeń Wojciech Szepieniec – laureat
Uczennica Aleksandra Kosecka – wynik bardzo dobry
OGÓLNOPOLSKI KONKURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO FOX 2014
Uczeń Beniamin Drąg – wynik bardzo dobry
Uczniowie Paweł Matejko, Magdalena Żurek, Paweł Fortuna Marta Marcak, Jakub Hepek – wynik dobry
EUROPEJSKI KONKURS TŁUMACZENIOWY JUVENES TRANSLATORES
Uczennica Aleksandra Smuda – wyróżnienie
KONKURS WIEDZY O JĘZYKU ANGIELSKIM I KULTURZE KRAJÓW ANGLOSASKICH (ORGANIZATOR: WSZOP KATOWICE)
Uczennice Małgorzata Kałek i Ewa Dreszer – finalistki
KONKURS BAC BLANC BILINGUE ORGANIZOWANY PRZEZ II NKJO W SOSNOWCU
Uczennica Paulina Olender – laureatka
PROJEKT SCI-TECH CHALLENGE (FUNDACJA MŁODZIEŻOWEJ PRZEDSIĘBIORCZOŚCI)
Uczniowie Piotr Białkiewicz, Kamil Chrostek, Kamil Grzegorczyk, Filip Prasałek, Jakub Jadanowski – finał ogólnopolski
50. KONKURS CHEMICZNY IM. PROF. ANTONIEGO SWINARSKIEGO (UNIWERSYTET MIKOŁAJA KOPERNIKA w TORUNIU)
Uczennica Maisa Manasar – laureatka
Uczeń Maciej Dyrbuś – VIII miejsce
XXII OGÓLNOPOLSKI KONKURS CHEMICZNY (POLITECHNIKA ŚLĄSKA GLIWICE)
Uczeń Maciej Dyrbuś – finalista
VIII KONKURS CHEMICZNY (UNIWERSYTET ŚLĄSKI)
Uczeń Maciej Dyrbuś – IV miejsce, uczennica Maisa Manasar – udział w finale
OGÓLNOPOLSKI KONKURS CHEMICZNY ALCHEMIK
Uczennica Agnieszka Noga – wynik bardzo dobry Uczniowie: Łukasz Dulat, Klara Synowiec, Magdalena Stanieczko, Rafał Dudtka, Aleksander Kurcok, Grzegorz Garus, Ryszard Sieradzki, Maciej Nigowski, Izabella Kokot, Zuzanna Chrobok, Ewa Woźny, Maciej Dyrbuś, Piotr Grochowski, Karolina Sowula, Paulina Mai, Jakub Orszulak, Maisa Manasar – wyróżnienie
KONKURS ANALITYK DANYCH (UNIWERSYTET EKONOMICZNY KATOWICE)
Uczniowie Michał Cieśla, Hugo Urbańczyk i Aleksander Kurcok – finaliści
KONKURS WOJEWÓDZKI MATEMATYKA W BIZNESIE
Uczniowie Hugo Urbańczyk i Aleksander Kurcok – laureaci
ŚLĄSKI KONKURS MATEMATYCZNY
Uczniowie Sebastian Domarecki i Jakub Kłąb – finaliści
X REGIONALNY KONKURS MATEMATYCZNY
Uczeń Dawid Wróbel – I miejsce
Uczniowie Dorota Chodzidło i Michał Gudyka – III miejsce
Uczeń Mateusz Krawczyk – wyróżnienie MIĘDZYNARODOWY KONKURS MATEMATYCZNY KANGUR MATEMATYCZNY Paweł Lison, Sebastian Domarecki, Jakub Kłąb, Dorota Chodzidło, Małgorzata Mrugała, Dawid Wróbel – wyróżnienia
XXV MIĘDZYNARODOWY KONKURS MATEMATYCZNY MATEMATYKA BEZ GRANIC
Klasa I e – III miejsce
POLSKO-UKRAIŃSKI KONKURS FIZYCZNY LWIĄTKO
Uczeń Michał Cieśla – wyróżnienie
WOJEWÓDZKI KONKURS W ŚWIECIE ROŚLIN I ZWIERZĄT
Uczennica Agnieszka Noga – V miejsce
MIEJSKI KONKURS EKOLOGICZNY ELEKTRONICZNA FAKTURA – FAKTURA PRZYSZŁOŚCI
Uczennica Marta Sojka – I miejsce
KONKURS ORGANIZOWANY PRZEZ AKADEMIĘ MŁODYCH BIOLOGÓW „LYKEION” W PRACOWNI BIOLOGII I CENTRUM EDUKACJI EKOLOGICZNEJ PAŁACU MŁODZIEŻY W KATOWICACH
Uczennica Maria Ostrowska – I miejsce
X OGÓLNOPOLSKI KONKURS POLONISTYCZNY Z POPRAWNĄ POLSZCZYZNĄ NA CO DZIEŃ
Uczniowie Angelika Socha i Paweł Kopiec – finaliści
XVI OGÓLNOPOLSKI KONKURS KRASOMÓWCZY IM. WOJCIECHA KORFANTEGO
Uczniowie Paweł Fortuna i Krzysztof Namyślak – finaliści
XXII TURNIEJ RECYTATORSKI MIEDŹNA 2013
Uczennica Marta Marcak – I miejsce
KONKURS LITERACKI PISZĘ, WIĘC JESTEM
Uczennica Zuzanna Mazelanik – III miejsce
POWIATOWE IGRZYSKA ORTOGRAFICZNE KORRIDA
I miejsce drużynowo
WOJEWÓDZKA OLIMPIADA GUIDO – DZIEDZICTWO PRZEMYSŁOWE REGIONU
Uczennica Aleksandra Gładyś – II miejsce
OGÓLNOPOLSKI KONKURS MAM HAKA NA RAKA
Drużyna w składzie: Magdalena Mossakowska, Magda Celler, Grzegorz Garus,
Radosław Zając i Rafał Dutka – finaliści
XI EDYCJA OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU HISTORIA I KULTURA ŻYDÓW POLSKICH
Uczennica Agnieszka Krajca – finalistka
V EDYCJA ŚLĄSKIEGO TURNIEJU DEBAT OKSFORDZKICH
Uczniowie Piotr Białkiewicz, Kamil Chrostek i Kamil Grzegorczyk – finaliści
XVI MIĘDZYNARODOWY KONKURS PLASTYCZNY LUDZIE LUDZIOM ZGOTOWALI TEN LOS
Uczennica Katarzyna Nowakowska – kwalifikacje do wystawy
XVIII EDYCJA KONKURSU JEŚLI POTRAFISZ
Uczennice Katarzyna Hryniewiecka i Paulina Widłok – III miejsce
Uczniowie Małgorzata Mrugała, Damian Polok, Aleksandra Gładyś – wyróżnienia
Uczennice Agata Matyja, Katarzyna Hryniewiecka, Wiktoria Golec – nagrody indywidualne
REJONOWY KONKURS PLASTYCZNY MUZYKA I OBRAZ
Uczennice Joanna Ryszka, Klara Synowiec, Klaudia Michno, Agata Matyja, Katarzyna Nowakowska otrzymały nagrody
Uczennice Agnieszka Kuś, Nina Grabowska, Patrycja Drapała, Weronika Bobla, Wiktoria Golec, Anna Kajca, Sylwia Więcek – wyróżnienia przez kwalifikacje do wystawy
OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ WIEDZY POŻARNICZEJ MŁODZIEŻ ZAPOBIEGA POŻAROM
Uczeń Rajmund Rzepka – II miejsce w finale wojewódzkim